Vai precīzāk, ne depresija, bet gan "anxiety disorder". Kā tā, jautāsiet? Vai kaķis bija pie psihiatra? Nē, kaķis pie psihiatra nebija, kaķis bija pie veterināra un viņš (jādomā telepātiski) noskaidroja, ka kaķim ir psihiska rakstura problēmas. Izrakstīja antidepresantus. Kaķim. Tagad kaķis (jādomā laimīgi) gulšņā pa stūriem.
Bet kā vispār nonāca līdz tam, ka kaķi veda psihi baudīt? Kaķis ņaudēja. Kaķis pievērsa sev uzmanību ne tikai tad, kad gribēja ēst, bet arī tāpat. Tas tika traktēts kā "nenormālisms" jo "normāli kaķi tā neuzvedas, normāli kaķi nemēģina pievērst sev uzmanību". Really?
Un, bez tam, maita traucē gulēt, tāpēc, ka pa nakti staigā apkārt un ņaud. Es gan tajā pašā mājā dzīvoju un man gulēt netraucē, bet lūk, kaimiņienei aiz sienas traucē. Kad mēģināju atgādināt, ka kaķi vispār ir tādi kā pa pusei nakts dzīvnieki uz mani skatījās, kā tādu, kuram arī vajag tableti. Kad mēģināju noskaidrot, kā tieši tas veterinārs noteica, kas kaķim galvā, manu jautājumu nesaprata. Tas taču veterinārs, viņš kaķu valodā runā (ar britu akcentu), dumš esi, nesaproti? Kad es mēģināju izvirzīt domu, ka varbūt veterinārs skatījās uz saimnieku, ne kaķi un vienkārši taisīja biznesu pārdodot tableti it kā kaķim, bet patiesībā saimniekam, tad mums saruna īsti vairs nesanāca.
Vienkāršāk iedot kaķim tableti, jo uzņemties atbildību par savās mājās ievazātu dzīvību ir pārāk sarežģīti, neiesi taču veltīt laiku kaķim. Galu galā, tagad tabletes ir visam, Welcome to our chemical future!
Tagad man ir depresija, būs kāda kaķa tablete jānočiepj.
Mūsu kaķim tādā gadījumā vajadzētu paārstēties Strenčos kādu laiku!
AtbildētDzēstNelīdzēs tev kaķa tablete, jo, visticamāk, tas ir vitamīnu apkopojums ripiņā! :)))